Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa podbródka

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:149 zł
149 zł

Ciemne i gęste, a przez to bardzo widoczne włoski na twarzy, mogą stać się przyczyną kompleksów. Depilacja laserowa to jedna z popularnych metod usuwania zbędnego owłosienia z ciała. Coraz częściej stosowana jest również w celu usunięcia owłosienia z okolic podbródka u kobiet.

Czas trwania:20 min
Cel:Gładka skóra

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

  • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
  • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
  • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

  • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu

3

  • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Depilacja laserem podbródka u kobiet - o co w niej chodzi?

Zabieg depilacji laserowej polega na niszczeniu cebulek włosów za pomocą lasera. Skóra jest poddawana działaniu specjalistycznego urządzenia, które niszczy cebulki włosów, uniemożliwiając im wzrost. Zabieg jest bezbolesny i trwa zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od obszaru ciała, który jest poddawany depilacji.

Zabieg wymaga specjalnego przygotowania, o szczegółach którego informuje specjalista laseroterapii podczas wstępnej konsultacji. Działania te nie są specjalnie skomplikowane, ale wymagają zastosowania, aby zabieg okazał się nie tylko efektywny, ale także bezpieczny.
 

Depilacja laserowa podbródka dla kobiet - zalety

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.