Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa ud

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
259 zł

Usuwanie wciąż powracających włosków na udach jest bardziej problematyczne niż golenie łydek. Powierzchnia ud jest większa, a kobiety często narzekają na ciemne i grube włoski pojawiające się w nieestetycznych i wyraźnych skupiskach. Przyczyn można upatrywać m.in. w zaburzeniach hormonalnych. Jedyną skuteczną metodą trwałego usunięcia uporczywie powracających włosków jest depilacja laserowa ud.

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra ud

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Po zabiegu
 • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Przed zabiegiem
 • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy. 
W trakcie
 • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 

Depilacja laserem ud – jeden zabieg

Wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej na udach, aby na zawsze pozbyć się zbędnych włosków. Klasyczne i łatwe metody depilowania ud można wykonywać w domu, ale wymagają:

 • częstego powtarzania,
 • cierpliwości,
 • odporności na pieczenie (np. po zerwaniu plastra z woskiem),
 • braku reakcji alergicznych na substancje,
 • regularnego kupowania preparatów.

Od dwóch dni do dwóch tygodni włoski odrastają. Tymczasem depilowanie ud laserem daje efekt gładkiej skóry i jest dla niej bezpieczniejsze. 

Depilowanie laserowe ud – jak to działa?

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Rodzaje włosów na ciele ludzkim
Włosy to naturalna część ludzkiego organizmu. Zazwyczaj pielęgnujemy te na głowie (a mężczyźni również na twarzy), a inn...
Depilacja laserowa ud – relacja z zabiegu
Owłosione uda to problem wielu kobiet i mężczyzn, a depilacja laserowa to dzisiaj najskuteczniejszy sposób na usunięcie ...
Depilacja laserowa – ile zabiegów potrzebujesz, aby cieszyć ...
Chcesz cieszyć się gładką skórą na długo? To właśnie dla Ciebie została stworzona depilacja laserowa. Ile zabiegów potrz...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej nóg, po 9 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.