Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa ud

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:259 zł
259 zł

Usuwanie wciąż powracających włosków na udach jest bardziej problematyczne niż golenie łydek. Powierzchnia ud jest większa, a kobiety często narzekają na ciemne i grube włoski pojawiające się w nieestetycznych i wyraźnych skupiskach. Przyczyn można upatrywać m.in. w zaburzeniach hormonalnych. Jedyną skuteczną metodą trwałego usunięcia uporczywie powracających włosków jest depilacja laserowa ud.

Czas trwania:30 min
Cel:Gładka skóra ud

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

 • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
 • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
 • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

 • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu

3

 • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej nóg, po 9 zabiegach
result before
result after

Depilacja laserem ud – jeden zabieg

Wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej na udach, aby na zawsze pozbyć się zbędnych włosków. Klasyczne i łatwe metody depilowania ud można wykonywać w domu, ale wymagają:

 • częstego powtarzania,
 • cierpliwości,
 • odporności na pieczenie (np. po zerwaniu plastra z woskiem),
 • braku reakcji alergicznych na substancje,
 • regularnego kupowania preparatów.

Od dwóch dni do dwóch tygodni włoski odrastają. Tymczasem depilowanie ud laserem daje efekt gładkiej skóry i jest dla niej bezpieczniejsze. 

Depilowanie laserowe ud – jak to działa?

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.