Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa łydek dla mężczyzn

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:259 zł
259 zł

To właśnie nogi są tym miejscem, z których najczęściej usuwa się niechciane włoski. Nic dziwnego, że depilacja laserowa łydek należy do najpopularniejszych zabiegów w naszym salonie. Chcesz raz na zawsze skończyć z czasochłonnym goleniem i uciążliwymi podrażnieniami? Zapoznaj się z ofertą depilacji laserowej włosów z łydek na depilacja.pl!

Czas trwania:30 min
Cel:Gładka skóra łydek

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

 • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
 • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
 • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

 • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.
   
Po zabiegu

3

 • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.
   
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej łydek, już po 7 zabiegach
result before
result after

Depilacja laserowa łydek – nie tylko u kobiet

Zabieg usuwania owłosienia z nóg jest kojarzony zazwyczaj z okresem letnim, kiedy to chętniej sięga się po stroje eksponujące nogi. Co ciekawe, nie dotyczy to jedynie pań ceniących sobie sukienki czy szorty – na depilację łydek coraz częściej decydują się też panowie chcący cieszyć się gładką skórą także na nogach.

W naszym salonie depilacja laserowa łydek obejmuje obszar od linii kolan w dół – z przodu oraz z tyłu. Co więcej, w ramach jednego zabiegu pozbędziesz się również niechcianego owłosienia z grzbietu stóp i palców – dzięki temu całe nogi będą się estetycznie prezentować.


 

Depilacja laserowa włosów z łydek, a wrażliwa skóra.

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.