Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa ud dla mężczyzn

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
259 zł

Usuwanie wciąż powracających włosków na udach jest bardziej problematyczne niż golenie łydek. Powierzchnia ud jest większa, a kobiety często narzekają na ciemne i grube włoski pojawiające się w nieestetycznych i wyraźnych skupiskach. Przyczyn można upatrywać m.in. w zaburzeniach hormonalnych. Jedyną skuteczną metodą trwałego usunięcia uporczywie powracających włosków jest depilacja laserowa ud.

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra ud

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
 • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
 • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
 • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja laserem ud – jeden zabieg

Wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej na udach, aby na zawsze pozbyć się zbędnych włosków. Klasyczne i łatwe metody depilowania ud można wykonywać w domu, ale wymagają:

 • częstego powtarzania,
 • cierpliwości,
 • odporności na pieczenie (np. po zerwaniu plastra z woskiem),
 • braku reakcji alergicznych na substancje,
 • regularnego kupowania preparatów.

Od dwóch dni do dwóch tygodni włoski odrastają. Tymczasem depilowanie ud laserem daje efekt gładkiej skóry i jest dla niej bezpieczniejsze. 

Depilowanie laserowe ud – jak to działa?

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a basen
Czy po depilacji laserowej można iść na basen? To często zadawane pytanie przez pacjentów gabinetów urodowych. Dzisiaj r...
Depilacja laserowa jąder – zabieg krok po kroku
Depilacja męskiego bikini to dzisiaj już nie temat tabu, a powszechny zabieg, na który decyduje się coraz więcej mężczyz...
Nadmierne owłosienie u mężczyzn
Jeszcze do niedawna statystyczny mężczyzna, jeśli nie był kulturystą, modelem lub pływakiem, najczęściej pozwalał swoim ...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej nóg, po 9 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.