Twój koszyk jest pusty!

Endermologia: jednej części ciała

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:99 zł
119 zł

Wymodelowane i jędrne ciało pożądane jest nie tylko przez kobiety. Panowie coraz bardziej otwierają się na zabiegi medycyny estetycznej doceniając również aspekty zdrowotne. Dlaczego endermologia staje się coraz bardziej popularna wśród panów? 

Czas trwania zabiegu: 25 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 5 - 10
Cel: Modelowanie sylwetki

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Przed zabiegiem odbywa się konsultacja pacjenta/pacjentki ze specjalistą kosmetologiem, który tłumaczy na czym polega endermologia i jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces. Przeprowadza także z wywiad, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.  
W trakcie
  • Używany jest specjalistyczny sprzęt EndermoSPEC w postaci głowicy składającej się z dwóch obracających się rolek oraz komory ssącej. Zabieg przeprowadza kosmetolog specjalista, który zastosuje urządzenie w odpowiedni sposób, tj. będzie przesuwał po ciele pacjenta głowicę zasysając fałd skóry, a następnie poddając go intensywnemu masażowi. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do głęboko osadzonej tkanki podskórnej. Zabieg powinien być bardziej intensywny w przypadku ciała, a mniej w przypadku twarzy.  
Po zabiegu
  • Zabieg endermologii nie wymaga rekonwalescencji – od razu po wyjściu z gabinetu można powrócić do swoich codziennych obowiązków. Zaleca się picie sporych ilości wody oraz aktywność fizyczną, aby podtrzymać i ulepszyć rezultaty masażu podciśnieniowego.  

Endermologia mężczyzn – na czym polega?

Endermologia to rodzaj masażu podciśnieniowego, w którym kluczową rolę odgrywają głowica oraz rolki. Specjalista przeprowadzający zabieg przesuwa głowice po skórze. Urządzenie zaciąga fałd skóry do komory ssącej i następnie intensywnie masuje go docierając także do bardzo głębokich warstw skóry. To dzięki temu fibroblasty zostają pobudzone do produkcji elastyny i kolagenu. Skóra wygładza się, staje się bardziej sprężysta, a uciążliwe i nieestetyczne zastoje oraz obrzęki zostają usunięte.

Podczas endermologii dochodzi do mechanicznej stymulacji tkanek. Aktywność ta niesie za sobą bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim stymuluje procesy produkcji kolagenu i elastyny, ale także kwasu hialuronowego. Pozytywnie działa na układ krwionośny poprawiając jego wydolność. Endermologia bardzo dobrze odżywia oraz dotlenia tkanki. Korzystając z tego zabiegu usprawniasz pracę układu limfatycznego, podobnie jak metabolizmu. Masaż podciśnieniowy oczyszcza nawet organizm z toksyn. Dzięki temu zabiegowi panowie mogą odczuć korzyści nie tylko zewnętrzne, ale i wewnątrz organizmu.

Endermologia dowolnej części ciała u mężczyzn – wskazania

Endermologia mężczyzn na dowolną część ciała – czy jest bolesna?

Endermologia mężczyzn - konsultacja wstępna

Przed serią zabiegów endermologii każdy powinien odbyć profesjonalną konsultację ze specjalistą. W salonach depilacja.pl takie spotkania odbywają się za darmo i może umówić je każdy za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. W związku z tym, że gabinety depilacja.pl rozsiane są po całej Polsce, każdy bez najmniejszych trudności znajdzie gabinet znajdujący się blisko jego miejsce zamieszkania. Podczas konsultacji specjalista przeprowadzi wywiad medyczny i oceni stan skóry. Na tej podstawie zakwalifikuje (bądź nie) do zabiegu. Pamiętaj, aby odpowiadać szczerze na zadane pytania.  

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Zabiegi na brzuch – TOP 5 najlepszych zabiegów
Płaski, wymodelowany brzuch to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Osiągnięcie takiego efektu nie jest proste, gdyż tkanka...
Endermologia dla mężczyzn – jakie zapewnia efekty?
Szczupłe, jędrne i wymodelowane ciało to marzenie nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. Panowie coraz chętniej sięgają po ...
Lipomastia - dowody, że endermologia to zabieg także dla męż...
Współczesna medycyna estetyczna i dermatologia coraz częściej dostarczają innowacyjnych rozwiązań, które mogą poprawić w...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty endermologii Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty 12 zabiegów endermologii brzucha.
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.