Twój koszyk jest pusty!

Pakiet mężczyzna SOFT

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:2599 zł
2899 zł
3498 zł
-17%

Owłosienie na karku, ramionach czy plecach może powodować poczucie dyskomfortu w gorące dni, a także być przyczyną utraty pewności siebie. Tych problemów można łatwo uniknąć, stosując depilację laserową Pakiet SOFT mężczyzna. To najskuteczniejsza metoda usuwania włosków, która pozwala cieszyć się efektem gładkiej skóry na zawsze.

Czas trwania zabiegu: 40 minut
Cel: Gładka skóra pleców, szyi i ramion

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów pakietów, obejmujących zabiegi na różne części ciała. Pakiet mężczyzna SOFT to podstawowa wersja – depilacja Pakiet Komfort oraz Premium mają szerszy zakres, lecz ich efekt jest taki sam. Decydując się na depilację, pakiet należy wybrać odpowiednio do swoich potrzeb. Wersja SOFT jest przeznaczona dla mężczyzn, którym zależy na usunięciu owłosienia z miejsc takich jak plecy, szyja oraz ramiona. Obejmuje ona serię maksymalnie 9 zabiegów depilacji laserowej, po których włosy wypadają i więcej nie dorastają. Dzięki temu można oszczędzić wiele czasu, a także zapewnić sobie poczucie swobody i komfortu bez względu na rodzaj noszonej garderoby.

Depilacja laserowa Mężczyzna SOFT – zabieg pojedynczy czy pakiet do skutku?

Nie zobaczyłeś obiecywanego efektu po jednym zabiegu depilacji? Pakiet depilacji laserowej Mężczyzna SOFT jest dostępny również w wersji do skutku, obejmującej nawet do 9 serii naświetlania laserem – aż uzyskasz dokładnie taki efekt, o jakim marzyłeś. To, czy wystarczy jedna sesja czy będziesz potrzebować ich więcej, zależy od typu skóry oraz koloru i grubości włosów – dowiesz się tego na pierwszej wizycie w naszym salonie. Pewne jest jednak to, że po zakończeniu serii zabiegów pozbędziesz się owłosienia już na zawsze – i będziesz mógł zapomnieć o regularnym goleniu. Pamiętaj o tym, że skorzystanie z serii zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn to jedyny sposób na trwałe usunięcie uciążliwego owłosienia – po jednym lub kilku zabiegach. Już dziś poznaj naszą pełną ofertę i znajdź pakiet odpowiadający Twoim potrzebom – odwiedź stronę depilacja.pl i umów się na wizytę w dogodnym terminie!
  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i in...
Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i inne. Warto pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach. Dzisiaj sku...
Depilacja laserowa a alkohol. Czy po depilacji laserowej moż...
Zabiegi z użyciem lasera raczej nie wymagają długiej rekonwalescencji, ale istnieją ograniczenia, których nie należy ign...
Swędzenie nóg po goleniu maszynką - czy depilacja to lepsza ...
Gładka skóra (najlepiej na jak najdłuższy czas) to marzenie wielu kobiet i także mężczyzn. Metod pozbywania się niepożąd...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.