Twój koszyk jest pusty!

Pakiet mężczyzna SOFT

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:2599 zł
2599 zł
3195 zł
-19%

Owłosienie na karku, ramionach czy plecach może powodować poczucie dyskomfortu w gorące dni, a także być przyczyną utraty pewności siebie. Tych problemów można łatwo uniknąć, stosując depilację laserową Pakiet SOFT mężczyzna. To najskuteczniejsza metoda usuwania włosków, która pozwala cieszyć się efektem gładkiej skóry na zawsze.

Czas trwania zabiegu: 40 minut
Cel: Gładka skóra pleców, szyi i ramion

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów pakietów, obejmujących zabiegi na różne części ciała. Pakiet mężczyzna SOFT to podstawowa wersja – depilacja Pakiet Komfort oraz Premium mają szerszy zakres, lecz ich efekt jest taki sam. Decydując się na depilację, pakiet należy wybrać odpowiednio do swoich potrzeb. Wersja SOFT jest przeznaczona dla mężczyzn, którym zależy na usunięciu owłosienia z miejsc takich jak plecy, szyja oraz ramiona. Obejmuje ona serię maksymalnie 9 zabiegów depilacji laserowej, po których włosy wypadają i więcej nie dorastają. Dzięki temu można oszczędzić wiele czasu, a także zapewnić sobie poczucie swobody i komfortu bez względu na rodzaj noszonej garderoby.

Depilacja laserowa Mężczyzna SOFT – zabieg pojedynczy czy pakiet do skutku?

Nie zobaczyłeś obiecywanego efektu po jednym zabiegu depilacji? Pakiet depilacji laserowej Mężczyzna SOFT jest dostępny również w wersji do skutku, obejmującej nawet do 9 serii naświetlania laserem – aż uzyskasz dokładnie taki efekt, o jakim marzyłeś. To, czy wystarczy jedna sesja czy będziesz potrzebować ich więcej, zależy od typu skóry oraz koloru i grubości włosów – dowiesz się tego na pierwszej wizycie w naszym salonie. Pewne jest jednak to, że po zakończeniu serii zabiegów pozbędziesz się owłosienia już na zawsze – i będziesz mógł zapomnieć o regularnym goleniu. Pamiętaj o tym, że skorzystanie z serii zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn to jedyny sposób na trwałe usunięcie uciążliwego owłosienia – po jednym lub kilku zabiegach. Już dziś poznaj naszą pełną ofertę i znajdź pakiet odpowiadający Twoim potrzebom – odwiedź stronę depilacja.pl i umów się na wizytę w dogodnym terminie!
  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Endermologia czy fala uderzeniowa? Porównanie zabiegów.
endermologia i fala uderzeniowa. Oba te podejścia mają na celu poprawę wyglądu i komfortu ciała, jednak różnią się swoim...
Nawracające infekcje intymne, czyli kiedy można wykonać zabi...
infekcje intymne stanowią przeciwwskazanie do depilacji laserowej, czy też istnieją okoliczności, w których można przepr...
Wrastające włoski a depilacja laserowa - czy są przeciwwskaz...
Czy wrastające włoski mają wpływ na możliwość przeprowadzenia depilacji laserowej? W niniejszym tekście skoncentrujemy s...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.