Twój koszyk jest pusty!
-58%

Pakiet kobieta PREMIUM

-58%
i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:16663 zł
6999 zł
16663 zł

Łydki, pachy czy okolice bikini to tylko niektóre obszary ciała porośnięte włoskami. Aby usuwać je tradycyjnymi metodami, potrzeba wiele czasu, a efekt najczęściej jest tylko chwilowy – dlatego najlepiej skorzystać z możliwości, jakie daje depilacja laserowa Pakiet Premium. To prosty sposób na aksamitnie gładką skórę!

Czas trwania:120 min
Cel:Gładka skóra całego ciała

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

  • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
  • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
  • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

  • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.
     
Po zabiegu

3

  • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Efekty depilacji laserowej Przed & Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

W przypadku usługi takiej jak depilacja laserowa, pakiet jest najlepszym rozwiązaniem. Polecamy go paniom, które chcą trwale pozbyć się włosów z różnych części ciała – pakiety roczne obejmują serię zabiegów, które mają za zadanie wyeliminować owłosienie, co sprawia, że można zapomnieć o potrzebie regularnego stosowania maszynki do golenia czy kremu.

Jeśli chodzi o laserową depilację, pakiety są także najbardziej opłacalne cenowo, ponieważ ich koszt jest niższy niż przy takiej samej liczbie zabiegów wybieranych jednorazowo. Ponadto wybór tej metody przekłada się na oszczędności związane z zakupem maszynek, kremów czy regularnym wykonywaniem depilacji pastą cukrową lub woskiem. W przypadku depilacji pakiet zabiegów laserowych to zdecydowanie najkorzystniejszy wybór, będący inwestycją na lata.

Depilacja Laserowa całego ciała – koniec walki z niechcianymi włoskami!

Osoby, którym zależy na całkowitym usunięciu owłosienia pod pachami, na nogach, rękach, w miejscach intymnych oraz w innych obszarach, z pewnością zadowoli kompleksowy Pakiet kobieta Premium. Obejmuje on maksymalnie 9 zabiegów depilacji laserowej całego ciała, które pozwalają uporać się z uciążliwym problemem nieestetycznego owłosienia. Efekt? Wolna od włosków, gładka, niepodrażniona skóra już na zawsze!
Jeśli chcesz skorzystać z depilacji laserowej, pakiety różnego rodzaju są dostępne na depilacja.pl. Proponujemy nie tylko usuwanie owłosienia z całego ciała, ale i Pakiet depilacji laserowej SOFT obejmujący pachy oraz bikini. Do rocznego Pakietu SOFT istnieje możliwość dokupienia Pakietu Rocznego (9 zabiegów) na linię białą lub pośladki, w cenie 149 zł za każdą część ciała. Pakiet Kobieta Komfort – obejmuje depilację 4 części ciała: pachy, bikini, łydki oraz uda. Do rocznego Pakietu KOMFORT istnieje możliwość dokupienia Pakietu Rocznego (9 zabiegów) na linię białą, pośladki, stopy czy dłonie w cenie 149 zł za każdą część ciała. Zapraszamy do kontaktu!

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.