Twój koszyk jest pusty!

Pakiet kobieta PREMIUM

6999 zł
16663 zł
-58%

Łydki, pachy czy okolice bikini to tylko niektóre obszary ciała porośnięte włoskami. Aby usuwać je tradycyjnymi metodami, potrzeba wiele czasu, a efekt najczęściej jest tylko chwilowy – dlatego najlepiej skorzystać z możliwości, jakie daje depilacja laserowa Pakiet Premium. To prosty sposób na aksamitnie gładką skórę!

Czas trwania zabiegu: 90 minut
Cel: Gładka skóra całego ciała

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

W przypadku usługi takiej jak depilacja laserowa, pakiet jest najlepszym rozwiązaniem. Polecamy go paniom, które chcą trwale pozbyć się włosów z różnych części ciała – pakiety roczne obejmują serię zabiegów, które mają za zadanie wyeliminować owłosienie, co sprawia, że można zapomnieć o potrzebie regularnego stosowania maszynki do golenia czy kremu.

Jeśli chodzi o laserową depilację, pakiety są także najbardziej opłacalne cenowo, ponieważ ich koszt jest niższy niż przy takiej samej liczbie zabiegów wybieranych jednorazowo. Ponadto wybór tej metody przekłada się na oszczędności związane z zakupem maszynek, kremów czy regularnym wykonywaniem depilacji pastą cukrową lub woskiem. W przypadku depilacji pakiet zabiegów laserowych to zdecydowanie najkorzystniejszy wybór, będący inwestycją na lata.

Depilacja Laserowa całego ciała – koniec walki z niechcianymi włoskami!

Osoby, którym zależy na całkowitym usunięciu owłosienia pod pachami, na nogach, rękach, w miejscach intymnych oraz w innych obszarach, z pewnością zadowoli kompleksowy Pakiet kobieta Premium. Obejmuje on maksymalnie 9 zabiegów depilacji laserowej całego ciała, które pozwalają uporać się z uciążliwym problemem nieestetycznego owłosienia. Efekt? Wolna od włosków, gładka, niepodrażniona skóra już na zawsze!
Jeśli chcesz skorzystać z depilacji laserowej, pakiety różnego rodzaju są dostępne na depilacja.pl. Proponujemy nie tylko usuwanie owłosienia z całego ciała, ale i Pakiet depilacji laserowej SOFT obejmujący pachy oraz bikini. Do rocznego Pakietu SOFT istnieje możliwość dokupienia Pakietu Rocznego (9 zabiegów) na linię białą lub pośladki, w cenie 149 zł za każdą część ciała. Pakiet Kobieta Komfort – obejmuje depilację 4 części ciała: pachy, bikini, łydki oraz uda. Do rocznego Pakietu KOMFORT istnieje możliwość dokupienia Pakietu Rocznego (9 zabiegów) na linię białą, pośladki, stopy czy dłonie w cenie 149 zł za każdą część ciała. Zapraszamy do kontaktu!

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły
Nowa strona internetowa Depilacja.pl!
Już jest! Nowa odsłona strony internetowej Depilacja.pl. Mamy dla Was, Drogie Klientki i Drodzy Klienci, jeszcze bardzie...
Niedobór witaminy D - jak dbać o odpowiedni poziom witaminy ...
Czy wiesz, że niedobór witaminy D może okazać się groźny dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego? To w dzisiejszyc...
Cellulit u nastolatków – czym jest i jak z nim walczyć?
Mogłoby się wydawać, że tzw. pomarańczowa skórka to problem skórny przede wszystkim kobiet dojrzałych. Tymczasem celluli...
Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.