Twój koszyk jest pusty!

Pakiet mężczyzna PREMIUM

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:6999 zł
6999 zł
16663 zł
-58%

Idealnie gładka skóra na całym ciele? To możliwe – poznaj korzyści, jakie niesie za sobą skorzystanie z naszego pakietu Mężczyzna Premium. Zobacz, jaki obszar obejmuje ten zabieg i ciesz się gładką skórą przez długi czas!

Czas trwania zabiegu: 120 minut
Cel: Gładka skóra całego ciała

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

Chcesz poddać się kompleksowemu zabiegowi depilacji? Pakiet depilacji laserowej Mężczyzna Premium z pewnością przypadnie Ci do gustu. W ramach niego możesz bowiem skutecznie usunąć owłosienie z całego ciała – od twarzy, pleców, szyi i barków aż po łydki wraz ze stopami (z wyłączeniem depilacji jąder). Dokładny obszar depilacji możesz ustalić podczas rozmowy z naszym specjalistą tuż przed zabiegiem.

Zdecydowałeś się na pakiet Mężczyzna Premium? Nie pozostaje więc nic innego jak znaleźć odpowiedni termin i umówić się na wizytę w najbliższym salonie. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu – przez telefon lub internet. Możesz też odwiedzić nasz gabinet i umówić się na wizytę na miejscu – przy okazji uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące zabiegu. 

Depilacja laserowa pakiet Premium – zabieg pojedynczy czy seria zabiegów?

Jeśli interesuje Cię skuteczna depilacja, zabieg laserem powinien zostać powtórzony kilkakrotnie. Dokładna ilość potrzebnych sesji będzie zależeć od fazy wzrostu włosów oraz Twojej karnacji. Zamiast umawiać się na każdą wizytę z osobna, możesz skorzystać z oferty pakietu depilacji laserowej „do skutku”. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z aż 9 sesji depilacji laserowej dla mężczyzn – zabiegi będą powtarzane co około 6 tygodni w celu uzyskania optymalnego efektu. Później będziesz cieszyć się idealnie gładką skórą bez śladu włosków – i to bez konieczności poprawiania. W naszej ofercie znajdziesz również inne pakiety depilacji laserowej, jak także osobne sesje na poszczególne części ciała. Z pewnością znajdziesz tu coś, co spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy! 

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i in...
Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i inne. Warto pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach. Dzisiaj sku...
Depilacja laserowa a alkohol. Czy po depilacji laserowej moż...
Zabiegi z użyciem lasera raczej nie wymagają długiej rekonwalescencji, ale istnieją ograniczenia, których nie należy ign...
Swędzenie nóg po goleniu maszynką - czy depilacja to lepsza ...
Gładka skóra (najlepiej na jak najdłuższy czas) to marzenie wielu kobiet i także mężczyzn. Metod pozbywania się niepożąd...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.