Twój koszyk jest pusty!
-38%

Pakiet kobieta KOMFORT

-38%
i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:6896 zł
4299 zł
6896 zł

Usuwanie owłosienia z pach, nóg czy okolic bikini za pomocą maszynki czy kremu do golenia należy do najczęstszych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety. Niestety tego typu metody są nietrwałe – rozwiązaniem jest w tym przypadku depilacja laserowa. Pakiet Komfort to propozycja dla kobiet, które chcą skorzystać z lasera i zapomnieć o krępujących włoskach na ciele.

Czas trwania:80 min
Cel:Gładka skóra pach, nóg oraz okolic bikini

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

  • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
  • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
  • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

  • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu

3

  • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Efekty depilacji laserowej Przed & Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

Depilacja laserem jest znacznie efektywniejszą, a w perspektywie czasu także najbardziej opłacalną metodą usuwania owłosienia. Pozwala trwale pozbyć się kłopotliwych włosków, co przekłada się na oszczędność czasu, a przede wszystkim pieniędzy niezbędnych na zakup kremów, maszynek czy past cukrowych.

Pojedyncze zabiegi usuwania włosków laserem nie pozwalają jednak na zupełne ich wyeliminowanie. Paniom, które chcą pozbyć się włosków na zawsze, jest dedykowana depilacja w pakiecie rocznym, obejmująca taką liczbę zabiegów, która pozwoli uzyskać efekt idealnie gładkiej skóry. Dla takich osób jest przeznaczony Pakiet Komfort – depilacja laserowa tego rodzaju umożliwia usunięcie owłosienia z 4 części ciała.
Jeśli chodzi o depilację, Pakiet Komfort jest rozwiązaniem niemal kompleksowym – obejmuje takie części ciała, jak pachy, bikini, łydki oraz uda. Owłosienie w tych obszarach jest najczęściej przyczyną dyskomfortu u kobiet, które starają się usunąć włoski rozmaitymi metodami, nigdy nie osiągając jednak długotrwałego efektu w postaci gładkiej, wypielęgnowanej i niepodrażnionej skóry. Zabieg na bikini obejmuje nie tylko tzw. bikini „płytkie” ale także głębsze strefy bikini i przestrzeń między pośladkową.

Pakiet depilacji laserowej Kobieta Komfort

Jeśli chodzi o depilację laserową, Pakiet Komfort jest rozwiązaniem niemal kompleksowym – obejmuje takie części ciała, jak pachy, bikini, łydki oraz uda. Owłosienie w tych obszarach jest najczęściej przyczyną dyskomfortu u kobiet, które starają się usunąć włoski rozmaitymi metodami, nigdy nie osiągając jednak długotrwałego efektu w postaci gładkiej, wypielęgnowanej i niepodrażnionej skóry.

W przypadku depilacji pakiet obejmujący wymienione obszary jest idealnym rozwiązaniem dla pań chcących uniknąć podobnych niedogodności, a także dbających o estetyczny wygląd w każdej sytuacji i ceniących wygodę. Sesje depilacji powtarzane są do momentu, aż włosy nie będą odrastać – najczęściej efekt ten można uzyskać po 6-8 zabiegach.

Nie ma skuteczniejszej metody usuwania owłosienia, niż depilacja laserowa. Pakiet zabiegów depilacji dla kobiet to sposób na permanentną likwidację włosków z kluczowych partii ciała, a tym samym także na dobre samopoczucie i piękny wygląd. Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej – pakiety to kompleksowe rozwiązania w atrakcyjnych cenach!

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.