Twój koszyk jest pusty!

Pakiet kobieta SOFT

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:2599 zł
2899 zł
3498 zł
-17%

Idealnie gładka skóra każdego dnia bez codziennego golenia? To możliwe – wystarczy skorzystać z depilacji laserowej. Zabieg polegający na naświetlaniu mieszków włosowych jest dziś jedną z najskuteczniejszych metod depilacji. Chcesz pozbyć się jednocześnie owłosienia z pach i strefy bikini? Poznaj nasz pakiet Kobieta SOFT i sprawdź, co warto o nim wiedzieć!

Czas trwania zabiegu: 40 minut
Cel: Gładka skóra pach i strefy bikini

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Pakiet roczny – 9 zabiegów depilacji laserem

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia? To nic innego jak precyzyjne, miejscowe podgrzanie i uszkodzenie mieszków włosowych przy pomocy wiązki światła – w efekcie nie mogą więc odrosnąć. Decydując się na nasz pakiet Kobieta SOFT, trwale pozbędziesz się niechcianego owłosienia z pach i okolic bikini.

Jeśli chodzi o usługę taką jak depilacja, pakiet uwzględniający depilowanie laserem owłosienia pach i bikini zapewnia idealny wygląd bez względu na sytuację – nie grozi pojawieniem się podrażnień, krwawiących ranek czy reakcji uczuleniowych, które nie tylko powodują zły wygląd skóry, ale także wywołują dyskomfort. Zabieg na bikini, który jest zawarty w pakiecie, obejmuje nie tylko tzw. bikini „płytkie” ale także głębsze strefy bikini i przestrzeń między pośladkową.

Skuteczna depilacja laserowa – pakiet Kobieta Minimum na Depilacja.pl

Skuteczna i przede wszystkim bezpieczna depilacja? Zabieg przebiegnie prawidłowo tylko wtedy, gdy właściwie przygotujesz do niego skórę. Pamiętaj o tym, aby:

– wypić wcześniej min. 2 litry wody,
– nie opalać się przez 4 tygodnie przed zabiegiem,
– nie wyrywać włosków pęsetą, woskiem czy depilatorem mechanicznym,
– nie stosować peelingu na tydzień przed depilacją laserową,
– 4 tygodnie przed zabiegiem odstawić kremy i maści z retinoidami, kwasami owocowymi oraz witaminami A i C, jak również leki światłouwrażliwiające,
– dzień przed zabiegiem dokładnie zgól owłosienie klasyczną maszynką – im dokładniej to zrobisz, tym mniej bolesny będzie zabieg.

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i in...
Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i inne. Warto pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach. Dzisiaj sku...
Depilacja laserowa a alkohol. Czy po depilacji laserowej moż...
Zabiegi z użyciem lasera raczej nie wymagają długiej rekonwalescencji, ale istnieją ograniczenia, których nie należy ign...
Swędzenie nóg po goleniu maszynką - czy depilacja to lepsza ...
Gładka skóra (najlepiej na jak najdłuższy czas) to marzenie wielu kobiet i także mężczyzn. Metod pozbywania się niepożąd...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.