Ile tak naprawdę kosztuje depilacja laserowa?

Spis treści

1. Laserowe usuwanie włosów – cena warta świeczki!

2. Jakie partie ciała można poddać depilacji laserowej?

3. Ile kosztuje depilacja laserowa poszczególnych partii ciała?

3.1. Depilacja laserowa – cena laseroterapii

3.2. Pakiety zabiegów – czy warto?

4. Depilacja laserowa a cena – opinie

Idealny sposób na pozbycie się niepożądanego owłosienia z ciała? Depilacja laserowa! Ile kosztuje jeden zabieg na konkretnej partii? Jaka jest cena serii wizyt w gabinecie? Odpowiadamy!

W dzisiejszych czasach depilacja laserowa to najbardziej efektywny sposób na pozbycie się niechcianych włosków z różnych partii ciała. Nie ma drugiej tak skutecznej metody, która pozwoliłaby na trwałe usunięcie owłosienia. Domowe sposoby depilacji, takie jak stosowanie maszynki jednorazowej, plastrów z woskiem czy pasty cukrowej, mają swoich zwolenników. Trzeba jednak pamiętać, że metody te po części są bolesne (wosk!), a w większości krótkotrwałe. W przypadku golenia zwykłą maszynką włoski potrafią odrosnąć jeszcze tego samego dnia. A to oznacza frustrację i przede wszystkim – stratę ogromnej ilości czasu. 

Laserowe usuwanie włosów – cena warta świeczki!

Depilacja laserowa to świetny sposób na uzyskanie gładkiej skóry na stałe. Jak to wygląda? Kluczowy jest wybór odpowiedniego gabinetu. W salonach depilacja.pl zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych specjalistów oraz stosujemy innowacyjne narzędzia, m.in. laser SPEC3Hybrid, który sprawdza się w przypadku wszystkich fototypów skóry. W żadnym innym salonie nie znajdziesz tego typu sprzętu, który nie tylko jest w stanie usunąć jasne włoski, ale też, dzięki systemowi SHR, zapewnia brak odczuć bólowych.

Jeżeli zdecydujesz się na salony depilacja.pl, możesz mieć pewność, że cały proces laseroterapii będzie przebiegał z pełnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przed serią zabiegów odbędziesz konsultację z kosmetologiem, który oceni stan Twojej skóry, dokona próby laserowej oraz przeprowadzi wywiad medyczny (by wykluczyć przeciwwskazania). Oceni również liczbę zabiegów, które będą potrzebne, by na stałe usunąć włoski z danej partii ciała. W ten sposób łatwo wyliczysz, ile kosztuje depilacja laserowa. Nadal istnieje przekonanie, że jest ona bardzo droga. Czy rzeczywiście? Biorąc pod uwagę, że efekty są trwałe, wcale nie. Już tłumaczymy dlaczego. 

Przeczytaj także: Kto może wykonywać depilację laserową?

Jakie partie ciała można poddać depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to zabieg bardzo uniwersalny. Można go stosować niemal na każdą partię ciała. U kobiet najczęściej poddawane zabiegowi są okolice bikini, pachy oraz nogi – łydki i uda. Sporo pacjentów decyduje się również na usuwanie włosów z pleców, ramion, szyi, barków, brzucha czy pośladków. Wielu mężczyzn wybiera też depilację klatki piersiowej (usuwanie włosków z obszaru torsu/biustu i brodawek sutkowych). 

Pacjenci decydują się również na depilację okolic twarzy – górnej wargi, czyli tzw. wąsika, brody, baczków oraz okolic małżowiny usznej. W salonach depilacja.pl ze względów bezpieczeństwa (ochrona wzroku) nie wykonuje się depilacji w okolicach oczu oraz brwi. Coraz częściej depilowanym obszarem są także dłonie i stopy – włoski znajdujące się w tych partiach ciała potrafią być wyjątkowo uciążliwe.

Przeczytaj również:Laserowa depilacja dłoni – przebieg zabiegu krok po kroku

Ile kosztuje depilacja laserowa poszczególnych partii ciała?

Najlepszy sposób na pozbycie się zbędnych włosków? Już wiesz, że jest to depilacja laserowa! Koszt pojedynczego zabiegu nie jest wcale tak wysoki, jak Ci się wydaje. Cena pojedynczej wizyty w salonie depilacja.pl zaczyna się już od 99 zł. Tyle wynosi koszt usuwania włosków z dłoni, stóp czy wąsika. Z kolei depilacja laserowa bikini, brzucha, klatki piersiowej, łydek, pach, ud, pośladków czy twarzy to koszt 189 zł.

Pamiętaj jednak, że jedna wizyta w salonie nie wystarczy, aby osiągnąć upragniony efekt. Należy wykonać serię zabiegów. Laser działa bowiem tylko na włoski znajdujące się w fazie wzrostu, czyli w tzw. anagenie. Dlatego musisz udać się na zabieg kilkukrotnie (albo kilkanaście razy – zależy od Twoich włosków czy wielkości depilowanej partii ciała). Już po pierwszym spotkaniu z laseroterapeutą zobaczysz efekty. Pamiętaj, że lepiej zamawiać serię zabiegów – wówczas cena zmniejsza się nawet o 30% względem sumy kosztów pojedynczych depilacji. 

Depilacja laserowa – cena laseroterapii

Koszt całej laseroterapii wynosi zazwyczaj ponad tysiąc złotych. Wiele osób powie, że to bardzo dużo. Spróbujmy jednak policzyć, ile kosztuje Cię stosowanie maszynki jednorazowej. Cena jednej to około 3 zł. Średnio zużywasz 2 tygodniowo, prawda? Miesięcznie daje to kwotę 24 zł, rocznie – 288 zł. Natomiast cena jednego zabiegu w ramach Pakietu Rocznego (9 zabiegów) wynosi 144 zł! To dokładnie połowa kwoty, którą przeznaczasz na jednorazowe maszynki! Nie bierzemy tutaj pod uwagę czasu przeznaczonego na golenie maszynką oraz faktu, że zazwyczaj odbywa się ono częściej niż 2 razy w tygodniu. W przypadku depilacji laserowej musisz odbyć kilka wizyt (w odstępstwie około 6 tygodni). I to wszystko!

Pakiety zabiegów – czy warto?

Zdecydowanie najlepiej decydować się na pakiety zabiegów. Wówczas całą laseroterapię planujesz z góry i płacisz niższą cenę. Ile kosztuje depilacja laserowa? Cennik zabiegów w pakietach możesz sprawdzić na stronie depilacja.pl. Oto przykładowe koszty:

Najczęściej wybieranym pakietem w salonach depilacja.pl jest pakiet kobieta KOMFORT, który obejmuje depilację pach, bikini, łydek oraz ud. Seria 9 zabiegów dla każdej z 4 partii ciała to koszt tylko 3199 zł (bez zniżki 5391 zł) 

Jak widać, depilacja laserowa to świetna metoda, która ma wiele zalet! Tylko teraz możesz przekonać się na własnej skórze, oszczędzając 20%! Wystarczy, że na ostatnim kroku rezerwacji online wpiszesz dedykowany kod rabatowy ➡️ BLOG20 ⬅️

Przeczytaj również: Depilacja laserowa – ile zabiegów potrzebujesz, aby cieszyć się gładką skórą?

Depilacja laserowa a cena – opinie

Seria zabiegów depilacji laserowej wcale nie kosztuje tak dużo, jak Ci się wydaje. Na potwierdzenie przytoczymy kilka opinii pacjentów salonów depilacja.pl.

Od lat zmagałam się z bardzo obfitym owłosieniem w wielu partiach ciała. Słyszałam o depilacji laserowej i marzyłam, by się jej poddać, ale ciągle uważałam, że to nie metoda dla mnie – nie zarabiam przecież kokosów, a to zabiegi tylko dla bogatych. W końcu jednak zdecydowałam się sprawdzić cennik salonów depilacja.pl i stwierdziłam, że jeśli odmówię sobie kilku przyjemności, to dam radę. Gładka skóra była moim wielkim marzeniem i cieszę się, że w końcu udało mi się to osiągnąć.

– Kasia, 35 lat.

Gdy depilacja laserowa zaczęła stawać się popularna, ja i moje koleżanki myślałyśmy o tym, by poddać się zabiegowi, ale byłyśmy przekonane, że nas na to nie stać. Byłyśmy pewne, że jest to bardzo, bardzo drogie. W końcu sprawdziłam cenniki i stwierdziłam, że nie jest tak źle. Przy okazji obliczyłam też, ile wydaję na środki do depilacji domowej (i ile czasu na to poświęcam) i od razu podjęłam decyzję o depilacji. I bardzo dobrze zrobiłam!

– Jola, 27 lat.

Depilacja laserowa, choć coraz bardziej popularna, nadal nie jest wybierana przez wiele osób ze względu na cenę. Warto samemu przeliczyć koszty domowej depilacji i poświęconego czasu oraz ustalić priorytety. Wtedy okaże się, że decyzja nie jest wcale tak trudna, jak mogłoby się wydawać.