Depilacja laserowa bikini

Depilacja bikini tradycyjnymi metodami nie należy do najprzyjemniejszych – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wystarczy tylko wspomnieć o wrażliwej skórze i mieszkach, które łatwo ulegają zapaleniu – stąd z kolei tylko krok do bolesnego wrastania włosków. Poznaj zalety depilacji laserem bikini i ciesz się gładką skórą już na zawsze!

Oszczędzasz 
-28%
1 499,00 zł
2061 zł

Depilowanie okolic bikini – jaki obszar obejmuje?

Rozważasz depilowanie laserowe okolic bikini i zastanawiasz się nad tym, z jakich miejsc zostanie usunięte owłosienie? Zarówno przy depilacji damskiej jak i męskiej, zabieg obejmuje obszar pachwin znajdujących się po wewnętrznej stronie ud, przestrzeń między pośladkami oraz tuż pod dolną granicą brzucha. W tym ostatnim przypadku możesz również zdecydować, jak dużo owłosienia zostanie usunięte – zależnie od Twoich preferencji.

Stopień odczuwanego bólu przy depilowaniu okolic bikini jest subiektywny i zależy od rodzaju karnacji oraz od tego, jak grube są Twoje włosy. Jedno jest jednak pewne – zabieg będzie mniej bolesny niż mechaniczne wyrywanie owłosienia pęsetą, woskiem czy też depilatorem elektrycznym. Co ważne, wystarczy tylko kilka zabiegów, by cieszyć się długotrwałym efektem. Zabieg na bikini obejmuje nie tylko tzw. bikini „płytkie” ale także głębsze strefy bikini i przestrzeń między pośladkową. 

Podziel się

Depilacja Laserowa Bikini u Mężczyzn