Depilacja laserowa brzucha

Perfekcyjnie gładka skóra na brzuchu bez choćby jednego włoska? To możliwe – wystarczy jedynie umówić się na zabieg depilacji laserowej na brzuchu w naszym salonie. Zobacz, na czym to polega i na jaki efekt możesz liczyć!

Oszczędzasz 
-25%
1 199,00 zł
1598 zł

Depilowanie laserowe brzucha – dla kogo?

Depilacja laserowa brzucha jest zabiegiem przeznaczonym przede wszystkim dla panów chcących skutecznie pozbyć się ciemnych, grubych włosów z tego miejsca. Coraz częściej sięgają też po nią panie – szczególnie te borykające się ze zmianami hormonalnymi, np. po ciąży. W naszym salonie w ramach tej usługi włosy są usuwane z obszaru pomiędzy klatką piersiową a strefą bikini, wraz z tzw. białą linią. Jeśli chcesz pozbyć się owłosienia z innych części ciała, możesz sięgnąć po różne zabiegi z naszej oferty – np. depilację klatki piersiowej, szyi i ramion lub okolic bikini.

Depilowanie włosów na brzuchu tradycyjnymi metodami najczęściej równa się bolesnym podrażnieniom. Co więcej, zabieg trzeba często powtarzać, gdyż w tym miejscu owłosienie odrasta wyjątkowo szybko. Decydując się na depilację laserową brzucha pozbędziesz się włosków na stałe – wystarczy tylko kilka sesji, by już nigdy nie trudzić się z ich usuwaniem.

Podziel się