Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa rąk

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
249 zł

Masz ciemne, długie i gęste włoski na przedramionach i krępuje Cię noszenie ubrań z krótkimi rękawami? Masz wrażenie, że na plaży latem i na basenie zimą wszyscy widzą nieestetyczne włoski? Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się problemu, sprawdź depilację laserową rąk, która usuwa nawet 95% mieszków włosowych!

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra rąk
Etapy zabiegu
Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy. 
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 

Skuteczna depilacja rąk – na czym polega?

Depilacja laserowa rąk polega na usunięciu zbędnych włosków z przedramion – od nadgarstków do łokci. Ciemne, gęste, a nawet twarde włoski na rękach pojawiają się u osób z podwyższonym stężeniem testosteronu. Depilacja laserem diodowym – w przeciwieństwie do innych metod usuwania włosków z rąk – daje efekt gładkiej skóry na stałe.

Depilacja rąk laserem Light Sheer jest delikatna dla skóry. Ma on końcówkę chłodzącą Chill Tip, dzięki której zabieg jest komfortowy. I opłacalny – laser usuwa włoski skuteczniej niż tradycyjne metody, więc oszczędzasz czas i pieniądze.

Podczas Twojej pierwszej wizyty ustalimy indywidualny cykl zabiegów w kilkutygodniowych odstępach, aby działanie lasera było skuteczne, a skóra stała się gładka. Skorzystaj z wolnych miejsc i umów się na wizytę. Uzgodnimy plan działania, aby jak najszybciej osiągnąć pożądany efekt! 

Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły
rodzaje_skory_a_depilacja_laserowa
Czy rodzaj skóry ma wpływ na efektywność depilacji? Porównuj...
Depilacja jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety i coraz częściej także przez mę...
golenie_wlosow_na_rekach
Czy można golić włosy na rękach? Poznaj za i przeciw!
Golenie włosów na rękach może wzbudzać nie tylko wiele wątpliwości, ale nawet kontrowersji. Niektórzy odczuwają silną po...
pielegnacja_okolic_bikini_po_depilacji_laserowej
Bikini po depilacji laserowej - jak dbać o wrażliwą skórę po...
Depilacja laserowa to dzisiaj bardzo popularna metoda usuwania owłosienia także ze strefy bikini. Jednak każdy sposób na...
Salony obsługujące ten zabieg
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej łydek, już po 7 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.