Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa twarzy

249 zł

Nie tylko mężczyźni golą zarost. Kobiecy wąsik jest wstydliwym problemem, przez który panie decydują się na depilację twarzy. Im meszek jest ciemniejszy i gęstszy, tym jest trudniejszy do zakamuflowania makijażem czy do usunięcia domowymi sposobami. Są one łatwe – kto nie ma w domu pęsety lub wody utlenionej – lecz mało skuteczne. Kobiecy wąsik uparcie powraca. Aż do spotkania z laserem diodowym.  

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra twarzy
Etapy zabiegu
Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja laserowa twarzy – usuwa włoski skutecznie i bezboleśnie

Masz wrażliwą cerę? Depilowanie laserowe twarzy jest bezbolesne i łagodne dla cienkiej skóry podatnej na podrażnienia. Właśnie taki jest malutki obszar wokół ust. W przypadku ciemnego meszku usuwanie najdrobniejszych włosków pęsetą jest uciążliwe. Szybciej usuwa je maszynka do golenia, która stymuluje mieszki włosowe do wytwarzania nowych komórek. W efekcie ciemny meszek może pojawić się na większej powierzchni skóry, a włoski mogą odrosnąć dłuższe. Najmniej przyjemną metodą depilowania twarzy jest stosowanie paseczków z woskiem. Depilacja laserowa jest dużo bardziej trwała, a efekt gładkiej skóry na twarzy bez niepokojącego meszka, jest naprawdę wart zachodu!

W ramach depilacji twarzy usuwamy włoski z jej całej powierzchni z wyjątkiem okolicy oczu i brwi. Aby usunąć zbędne włoski raz na zawsze, już dziś zarezerwuj termin depilacji. Zaproponujemy Ci cykl kilku zabiegów, dzięki którym Twoja skóra stanie się idealnie gładka. 

Depilacja laserowa włosów na twarzy – zadbaj już dziś o komfort na lata

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły
Nowa strona internetowa Depilacja.pl!
Już jest! Nowa odsłona strony internetowej Depilacja.pl. Mamy dla Was, Drogie Klientki i Drodzy Klienci, jeszcze bardzie...
Niedobór witaminy D - jak dbać o odpowiedni poziom witaminy ...
Czy wiesz, że niedobór witaminy D może okazać się groźny dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego? To w dzisiejszyc...
Cellulit u nastolatków – czym jest i jak z nim walczyć?
Mogłoby się wydawać, że tzw. pomarańczowa skórka to problem skórny przede wszystkim kobiet dojrzałych. Tymczasem celluli...
Salony obsługujące ten zabieg
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.