Ile kosztuje depilacja laserowa bikini i od czego zależy cena?

Spis treści

1. Czy warto skorzystać z depilacji laserowej bikini?

2. Depilacja laserowa bikini - cena. Od czego zależy?

3. Depilacja laserowa bikini - ile kosztuje?

4. Ile kosztuje depilacja laserowa okolic bikini - podsumowanie

Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się niechcianego owłosienia z okolic intymnych? Najlepsze rozwiązanie to depilacja laserowa bikini. Cena zależy przede wszystkim od liczby zabiegów i depilowanego obszaru. W przypadku okolic intymnych nie zawsze jest taki sam.

Depilacja laserowa to w dzisiejszych czasach jedyny tak skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych włosków na stałe. Zainteresowanych tą innowacyjną i już tak naprawdę powszechną metodą przybywa. Pojawia się jednak wiele pytań i wątpliwości, głównie w temacie ceny. Nie jest to bowiem najtańsza metoda depilacji. Trudno jednak jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje depilacja nóg czy wspomnianych już miejsc intymnych. Warto przyjrzeć się w tej kwestii dokładniej.

depilacja_laserowa_okolic_bikini_ceny_w_salonach

Czy warto skorzystać z depilacji laserowej bikini?

Czy warto skorzystać z depilacji laserowej miejsc intymnych? Oczywiście, że tak! Z pewnością największą zaletą jest opcja pozbycia się owłosienia na stałe. Plusów jest jednak znacznie więcej. Dzięki metodzie tej możesz zapomnieć o podrażnieniach czy wrastaniu włosków. Tego typu dolegliwości bardzo często wiążą się z ogromnym dyskomfortem, a nawet bólem. Nic dziwnego, że depilacja laserowa, czy to miejsc intymnych czy innych części ciała, uznawana jest w dzisiejszych czasach za jedyne tak naprawdę rozsądne rozwiązanie.

Depilacja laserowa bikini i innych miejsc na ciele opiera się na procesie fototermolizy. Podczas zabiegu wiązka światła lasera wnika głęboko w skórę i natychmiastowo uszkadza cebulkę włosa. W ten sposób niweluje również jej korzeń, dzięki czemu włoski nie mają już prawa odrosnąć. Światło lasera docierające pod skórę pochłaniane jest przez melaninę czyli barwnik włosa. Następnie zostaje przetworzone w energię termiczną w procesie wspomnianej już fototermolizy selektywnej. Cebulka ulega nieodwracalnemu zniszczeniu. Następnie dochodzi do uwęglenia komórek macierzystych włosa. Zabieg musi być przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę. Kluczowe jest bowiem dobranie odpowiedniej mocy światła i innych parametrów, tak aby spersonalizować zabieg pod konkretną osobę, jej fototyp skóry, kolor włosa, jego grubość itd.

Jeden zabieg depilacji laserowej nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się niechcianych włosków. Jednak już po jednej wizycie w gabinecie owłosienie stanie się słabsze i mniej widoczne. Trzeba jednak wykonać więcej wizyt, aby laser miał szansę zadziałać na wszystkie włoski. Po serii zabiegów skóra stanie się w pełni gładka, a usunięte włoski już nie odrosną. Zaleca się jednak wykonywanie tak zwanych zabiegów przypominających, gdyż z racji pracujących hormonów, mogą pojawić się pojedyncze, choć mało widoczne, włoski. Depilacja laserowa to świetny sposób na osiągnięcie gładkiej skóry w okolicach intymnych, zapomnienie o wszelkich podrażnieniach, niekomfortowych metodach golenia i depilacji przy użyciu plastrów z woskiem. Ile kosztuje depilacja miejsc intymnych? Sprawdź poniżej.

depilacja_laserowa_bikini_kalifornijskie

Depilacja laserowa bikini – cena. Od czego zależy?

Ile kosztuje laserowa depilacja bikini? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wszystko zależy od tego czy decydujemy się na pojedynczy zabieg czy na jego serię oraz jaki fragment włosków chcemy usunąć. Istnieje bowiem kilka rodzajów depilacji bikini. Różnią się ilością usuwanych włosków. Na przykład bikini kalifornijskie to depilacja owłosienia na linii stringów, zaś depilacja hollywoodzka oznacza całkowite usunięcie wszystkich włosków z okolic intymnych łącznie ze szparą między pośladkową oraz pośladkami. W salonach depilacja.pl snandardowa depilacja bikini najczęściej obejmuje obszar pachwin znajdujących się po wewnętrznej stronie ud, przestrzeń międzypośladkową oraz oraz tą część znajdującą się tuż pod dolną granicą brzucha. Wykonujemy również usuwanie włosków laserem z głębszych stref bikini, aby klientki cieszyły się w pełni gładką skórą w miejscach intymnych i tym samym pełnym komfortem na co dzień. Oczywiście każdy decyduje samodzielnie i jak dużo owłosienia chce usunąć. Wszystko bowiem zależy od indywidualnych preferencji.

rodzaje_depilacji_bikini

Depilacja laserowa bikini – ile kosztuje?

Ile kosztuje depilacja bikini? Standardowa cena jednego zabiegu depilacji laserowej bikini w salonach depilacja.pl wynosi 249 zł, natomiast bikini głębokie to koszt 299 zł. Pamiętaj jednak, że zawsze pojedynczy zabieg będzie kosztował więcej niż jednorazowa wizyta w ramach pakietu. Dlatego serdecznie polecamy skorzystać z pakietu rocznego. W ten sposób możesz sporo zaoszczędzić. Pakiet 9 zabiegów kosztuje 1599 zł, a to oznacza, że koszt jednej wizyty to zaledwie 178 zł. Widzisz różnicę? Tak naprawdę skorzystanie z pełnego pakietu jest kluczowe, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty, czyli gładką skórę na stałe. Dodatkowo, tylko teraz możesz skorzystać z dodatkowego rabatu -20%! Wystarczy, że na ostatnim kroku rezerwacji online wpiszesz dedykowany kod rabatowy ➡️ BLOG20 ⬅️

depilacja_laserowa_promocja_rabat

Ile kosztuje depilacja laserowa okolic bikini – podsumowanie

Już wiesz, ile kosztuje depilacja laserowa miejsc intymnych. Cena na pierwszy rzut oka może wydawać się wysoka. Pamiętaj jednak, że tak naprawdę metoda ta oznacza ogromną oszczędność! Pomyśl, ile przez całe życie wydajemy na wosk czy maszynki do golenia, aby regularnie pozbywać się owłosienia (nie wspominając, że te sposoby wiążą się z silnymi podrażnieniami, szybkim odrastaniem i wcale nie do końca gładką skórą).