Twój koszyk jest pusty!

Syndrom gładkiej pachy – depilacja laserowa pach

17 marca 2020
Depilacja
Spis treści

Higienicznie, estetycznie, wręcz zmysłowo. Pozbawione włosów pachy są kuszące i po prostu praktyczne na co dzień. Dzięki depilacji laserowej uzyskamy trwale i idealnie gładką skórę w tym newralgicznym miejscu, unikając podrażnień i innych nieprzyjemności. 

Na pewno pamiętacie jak w latach 90. aktorka Julia Roberts podczas promocji filmu „Notting Hill” – kasowej komedii romantycznej, w której zagrała z Hugh Grantem – pojawiła się w cekinowej sukience koloru malinowego. Wszystko było idealnie, dopóki nie postanowiła pomachać do fanów… Wtedy oczom wszystkich ukazała się jej owłosiona pacha. Fotoreporterzy uruchomili swoje aparaty i zdjęcie pachy Julii obiegło świat. Oczywiście dziś mamy pełną świadomość, że golenie pach lub nie to nasz wybór. Poza tym pachy większości z nas – gładkie czy też nie – nie będą tak szeroko komentowane jak ciało hollywoodzkiej gwiazdy. Jednak jeśli gładka pacha to dla nas oczywisty wybór, to równie naturalne powinno być postawienie na depilację laserową pach. Dlaczego?

Depilacja laserowa pach

Otóż choćbyśmy chcieli, nie jesteśmy w stanie przy pomocy golarki pozbyć się czarnych kropek po goleniu, więc o idealnej gładkiej i jednolitej skórze możemy zapomnieć. Poza tym w okolicach pach skóra jest bardzo delikatna, łatwo o podrażnienia, a zacięcie się to już ogromny ból i kłopot. A szybko odrastające włoski kłują i prowadzą do kolejnych podrażnień. Słowem takie golenie w domu jest pracą syzyfową, o marnym efekcie, a najczęściej o dużych szkodach. Także inne metody depilacji są zazwyczaj zbyt intensywne i drażniące dla naszych pach. Tymczasem nowoczesne lasery do depilacji laserowej pozwalają na pozbycie się włosków bez odczuć bólowych, są przystosowane do zabiegów nawet w tak wrażliwych miejscach i w przypadku wysoce reaktywnej skóry. I co najważniejsze – dają wspaniałe efekty. Totalnie gładka skóra. Trwale! Jak to się dzieje? Otóż laser trafia bezpośrednio w mieszki włosowe, niszcząc cebulki i macierz. Kiedy ich nie ma, włosy nie odrastają. Nie ma też po nich żadnych śladów. Oczywiście, by uzyskać idealny efekt, trzeba postawić na serię zabiegów, ponieważ nasze włosy są w tym samym momencie w różnych fazach wzrostu, a laser działa tylko na te, które są na etapie zwanym anagenem. Specjaliści z Depilacja.pl doradzą, jak często i ile zabiegów potrzeba, by cieszyć się nieskazitelną skórą pod pachami. 

Dlaczego warto depilować pachy?

Zacznijmy od higieny. Bez wątpienia włosy pod pachami to pozostałość po ewolucji, kiedy to naszym przodkom potrzebna była ochrona wrażliwego miejsc, w pobliżu którego znajdują się ważne węzły chłonne. Dziś żyjemy w o niebo lepszych warunkach, nosimy ubrania z przyjaznych dla skóry tkanin, które chronią nasze ciało. Więc włosy nie wydają się już tak konieczne jak w przeszłości. Co więcej, włosy zatrzymują nieprzyjemny zapach, powodują namnażanie się bakterii, co może być szczególnie uciążliwe dla osób z tendencją do dużej potliwości – włosy mogą problem wręcz wzmagać. Gładką pachę zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości. Oczywiście po depilacji laserowej. Bo kiedy stawiamy na jednorazowe maszynki, to podrażnione goleniem ciało może negatywnie reagować na środki do mycia, dezodoranty czy perfumy. Także szybko odrastające włoski spowodują niechybnie jego kolejne podrażnienia i specyficzne swędzenie skóry. Dlatego zarówno kobietom, jak i mężczyznom można polecić depilację laserową pach.

Higiena to jedno. Kolejna sprawa to względy estetyczne – dzięki trwale gładkim pachom zyskujemy swobodę ruchów, rozbieramy się bez skrępowania na plaży czy na randce, nosimy mocno wykrojone ubrania i podnosimy śmiało ręce, jeśli tylko chcemy. Nic nie zepsuje naszej efektownej kreacji. Nie musimy się obawiać, że może coś tam nam odrosło, że oczom wszystkich ukażą się nasze nieestetyczne zacięcia i zaczerwienienia. Słowem: możemy zachowywać się tak spontanicznie jak Julia, jednak z tą różnicą, że nasz gładka pacha wzbudzi jedynie pozytywne uczucia. 

Poza tym wszystkim gładkie pachy są po prostu szalenie seksowne. To w końcu dość intymna część naszego ciała i u wielu osób również niezwykle erogenna. Kiedy pozbawiona jest włosów, zdecydowanie milej i łatwiej ją stymulować. A stymulacja może dostarczyć zarówno pieszczącej osobie, jak i pieszczonej masę przyjemności. A z tego chyba szkoda rezygnować? Dlatego zadbajcie o swoje pachy i doznania zmysłowe!

Roześmiana dziewczyna w parku, podnosi rękę pokazując wydepilowaną pachę.

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 1
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Oczyszczanie wodorowe
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie
ZASTANAWIASZ SIĘ NAD DEPILACJĄ LASEROWĄ?
UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ przy rezerwacji online

Najnowsze artykuły

Proponowane zabiegi

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD DEPILACJĄ LASEROWĄ?
UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ przy rezerwacji online