Depilacja laserowa bikini, czyli 100% gładkości w newralgicznych miejscach

Spis treści

1. Klasyczna depilacja bikini

2. Depilacja bikini w stylu francuskim

3. Bikini brazylijskie

Depilacja bikini może być minimalistyczna lub całkowita. Wszystko zależy od naszych preferencji i wyobraźni. Najważniejsze, by się dobrze czuć w swoim ciele i cieszyć gładkością na co dzień właśnie tam, gdzie sobie tylko zamarzymy. Jednak zadanie mogą nam ułatwić popularne trendy. Sprawdźmy zatem, czy najbardziej nam się podoba depilacja brazylijska, francuska czy klasyczna.

Depilacja laserowa pozwala obecnie na trwałe usunięcie do 95% włosów z wybranego obszaru ciała w wyniku serii zabiegów, które są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Nowoczesny sprzęt, taki jak laser SPEC3 Hybrid, daje w dodatku możliwość usuwania włosków bez odczuć bólowych, co jest szczególnie ważne, kiedy mowa o depilacji wrażliwych miejsc. Nic więc dziwnego, że coraz więcej z nas stawia na laserową depilację bikini, by nie podrażniać regularnie tak delikatnej strefy genitaliów golarką czy woskiem. To świetne rozwiązanie podnoszące komfort codziennego życia. Pozostaje tylko wybrać, jaki rodzaj depilacji najbardziej nam odpowiada.

Klasyczna depilacja bikini

Totalnie podstawowa depilacja, która obejmuje pachwiny i podbrzusze czy również górną część wzgórka łonowego. Chodzi w niej o to, aby pozbyć się włosków z tego obszaru strefy intymnej, który odsłaniany jest przez typowe figi. A więc, aby żaden włosek nie wystawał zza linii majtek. Ten typ intymnej fryzury możemy wybrać na początku naszej przygody z depilacją laserową, aby przekonać się, czy to w ogóle metoda dla nas, jak nasze strefy w obrębie genitaliów reagują na zabieg itp. To także najlepszy wybór dla tych osób, które mimo wszystko nie potrafią rozstać się z włosami łonowymi i chcą je jedynie trochę ujarzmić.

Trzy rodzaje depilacji bikini - klasyczna, francuska i hollywoodzka.

Depilacja bikini w stylu francuskim

Ten typ depilacji, obecnie jeden z najbardziej popularnych wśród kobiet, polega na pozbyciu się owłosienia z obszarów takich jak pachwiny i wzgórek łonowy. Jest to jednak zdecydowanie głębsza depilacja niż ta klasyczna. W jej przypadku zwykle zostawiany jest jedynie cienki pasek z włosów pośrodku wzgórka łonowego. Oczywiście można zaszaleć i postawić na zupełnie niestandardową fryzurę intymną, czyli na przykład okrągłą czy trójkątną kępkę włosów lub taką w kształcie serduszka. Wiele osób czuje się lepiej, kiedy nie są zupełnie nagie „tam na dole”. Tym bardziej że włosy łonowe zatrzymują intymny zapach, zmniejszają tarcie, więc czasem się przydają. Wszystko zależy oczywiście od osobistych potrzeb i preferencji.

Bikini brazylijskie

Must have w Brazylii, gdzie na plażach czy wśród tancerek ubranych w stroje śmiało odsłaniające ciało nie ma prawa pojawić się zbędny włos w okolicach intymnych. Tak zwana brazyliana to zdecydowanie pójście na całość i usunięcie wszelkich włosków z każdego intymnego zakątka, a więc nie tylko z pachwin, lecz także ze wzgórka łonowego, z warg sromowych, jak i ze szpary między pośladkami. Ten rodzaj depilacji pozwala pożegnać się z włosami łonowymi na dobre i czuć szalenie swobodnie w najbardziej skąpej bieliźnie, opiętym kostiumie (żaden włos się pod nim nie odznaczy) czy nago.

W salonach Depilacja.pl profesjonalny personel wykonuje każdy typ depilacji bikini w przyjaznej i intymnej atmosferze, dbając o komfort klientek i klientów. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości warto umówić się na konsultację z ekspertami sieci, którzy opowiedzą o zabiegu i przeprowadzą rzetelną kwalifikację do niego. Warto też skorzystać z bezpłatnej próby laserowej, która pozwala się przekonać na własnej skórze, na czym właściwie polega depilacja laserowa. Umówić można się, dzwoniąc na infolinię pod numerem 22 69 99 960 lub przez stronę depilacja.pl/rezerwacja.