Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa bikini – idź na całość

26 października 2020
Depilacja
Spis treści

Trwale gładka skóra to dziś zasługa innowacyjnej metody depilacji laserem. Można ją przeprowadzić na każdym obszarze ciała, także w strefach intymnych, co z kolei wiąże się z niesamowitą wygodą, łatwością utrzymania higieny, jak i beztroskim czasem na plaży podczas wakacji, kiedy niepożądane owłosienie nie zaprząta nam głowy.

Pierwszy krok, to zdecydowanie się, co konkretnie w obszarze intymnym chcemy wydepilować. Czy wystarczy nam tylko pozbycie się włosów z pachwin, które zwykle wystają spoza majtek i kostiumów kąpielowych? A może mamy ochotę na szaloną fryzurę intymną w wymyślnym kształcie? Inną opcją jest totalna gładkość, która daje niesamowitą przyjemność i wygodę, choć oczywiście nie każdemu przypadnie do gustu. Warto więc się zastanowić, jakie mamy preferencje, jak wielu włosów chcemy się pozbyć trwale. Oczywiście można zacząć od wersji minimalnej, aby po czasie dokonać głębszej depilacji.

Rodzaje depilacji bikini

Warto wiedzieć, że taką zupełnie podstawową depilacją bikini jest klasyczna, która właśnie pozwala nam na pozbycie się frywolnych włosków z górnej części ud, z pachwin i przestrzeni między brzuchem a wzgórkiem łonowym. Jej celem jest to, by nic nam poza linię bielizny nie wystawało. Można oczywiście pójść dalej i zdecydować się na depilację laserową bikini w stylu francuskim i pozostawić na wzgórku zaledwie pasek lub kępkę włosów w wybranym kształcie. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby dołączyć do francuskiego czy też klasycznego bikini depilacji laserowej szpary między pośladkami. Bo trendy trendami, ale kto powiedział, że nie możemy postawić na indywidualny styl? Możemy też oczywiście wydepilować się co do włoska zarówno na wzgórku, jak i w okolicach warg sromowych oraz w przestrzeni między pośladkami. Tu mowa o bikini brazylijskim, które oznacza stuprocentową gładkość w intymnych miejscach. Wybór należy do nas.

Profesjonalny zabieg – nie ma czego się wstydzić

Kolejny krok, to wybór miejsca na zabieg. Oczywiście depilacji laserowej, bo to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia. Co więcej – warto właśnie w tych miejscach postawić na trwałą metodę depilacji, aby ich regularnie nie podrażniać w wyniku częstych sesji golenia się jednorazowymi maszynkami czy chodząc na wosk lub pastę cukrową.

Decydując się na depilację laserową, wypada wybrać zaufany gabinet, gdzie zabieg zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowany i doświadczony personel. W salonach sieci Depilacja.pl działającej w Polsce i na świecie od 2016 roku przeprowadzono już ponad 150 tysięcy zabiegów depilacji. Można więc zaufać profesjonalistom, którzy w komfortowych warunkach przeprowadzą zabieg nawet w tak bardzo intymnych miejscach. Nie ma się też czego wstydzić czy obawiać – to zabieg jak każdy inny, to normalne, że usuwamy owłosienie i z tego obszaru. Co więcej – to bardzo popularny obszar poddawany depilacji, bo pozbycie się z niego włosów oznacza niesamowitą wygodę, spokój i swobodę – na co dzień i w wyjątkowych okolicznościach. Warto też wiedzieć, że kupując zabieg dla stref bikini w salonach Depilacja.pl, można wybrać, jak głęboka ma być depilacja. Eksperci poza tym doradzą, rozwieją wątpliwości i przeprowadzą najpierw rzetelny wywiad kwalifikujący do zabiegu. Można też skorzystać z bezpłatnej próby laserowej, aby dokładnie wiedzieć, na co się piszemy. Na konsultację lub zabieg można się umówić, dzwoniąc pod numer 22 69 99 960 lub przez stronę depilacja.pl/rezerwacja

Ciało gotowe na plażę, czyli zalety laserowej depilacji bikini

Depilacja laserowa bikini zapewnia trwałą gładkość bez podrażnień i wrastających włosków (a te potrafią doprowadzić do bolesnych stanów zapalnych), co szczególnie istotne jest latem, kiedy wysokie temperatury sprawiają, że skóra jest bardziej wrażliwa. Poza tym w okresie letnim możemy swobodnie nosić skąpe kostiumy kąpielowe odsłaniające ciało, nie martwiąc się, że niepożądane włoski będą wystawać spoza linii naszej plażowej bielizny – dlatego warto zarezerwować wizyty w salonie depilacji jeszcze przed wakacyjnym sezonem, bo w trakcie serii zabiegów nie można wystawiać ciała na działanie promieni słonecznych.

Szczęśliwe przyjaciółki na wakacjach przy basenie

Dzięki trwałemu pozbyciu się włosków z okolic bikini nie tylko w kostiumie na plaży czy na całorocznej pływalni będziemy czuć się swobodnie. Także podczas randek i intymnych chwil nasze gładkie ciało na pewno przysporzy nam wiele przyjemności, miłych doznań i nie będzie mowy o „jeżyku” z włosków odrastających w najmniej odpowiednim momencie.

Depilacja laserowa bikini to zatem inwestycja na lata, dzięki której ciało będzie źródłem radości a nie zmartwień. To rewolucyjna zmiana oszczędzająca czas i pieniądze, która pozwala na więcej spontaniczności. 

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 3
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Oczyszczanie wodorowe
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie
ZASTANAWIASZ SIĘ NAD DEPILACJĄ LASEROWĄ?
UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ przy rezerwacji online

Najnowsze artykuły

Proponowane zabiegi

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD DEPILACJĄ LASEROWĄ?
UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ przy rezerwacji online