Szukasz najlepszego salonu depilacji białej linii?
Przeczytaj o depilacji laserowej w naszym salonie i umów się na wizytę!

Obszar, który powszechnie nazywany jest białą linią, to przestrzeń między pępkiem a . Określenia tego używa się w odniesieniu do kobiet, u których niekiedy po środku  występuje wąski pasek ciemnych włosków wyznaczający mniej więcej oś symetrii ciała. Pojawianie się tych włosków jest dość uciążliwe, a w wielu przypadkach tradycyjne metody depilacji sprawiają, że włoski w tym obszarze odrastają mocniejsze i gęstsze.

Kobiety, u których pojawiają się włoski w tym obszarze najczęściej depilują je korzystając z tradycyjnych metod depilacji. W rezultacie – muszą dokonywać systematycznej depilacji, której trwałość jest uzależniona od wybranej metody. W przypadku depilacji maszynką – włoski odrastają ciemniejsze i mocniejsze, a jeden zabieg pozwala na utrzymywanie się efektu przez kilka dni. Podobnie jest w przypadku korzystania z różnego rodzaju preparatów do depilacji, które umożliwiają chemiczną degradację włosków. Trochę trwalsze rezultaty można uzyskać poddając się depilacji woskiem lub pastą cukrową, jednakże ten zabieg również należy powtarzać raz na kilka tygodni, a dodatkowo na kilka dni przed zabiegiem konieczne jest utrzymywanie włosków o długości nawet 1 cm.

Najbardziej efektywną metodą depilacji obszaru białej linii brzucha jest depilacja laserowa, która pozwala po serii zabiegów cieszyć się trwałym efektem przez wiele lat. Warto skorzystać z tej metody również ze względów ekonomicznych oraz faktu, że zabiegi tego rodzaju zawsze wykonywane są przez wykwalifikowany personel salonów posiadający wykształcenie kosmetologiczne lub medyczne. Depilacja laserowa tego obszaru w naszym salonie może być łączona z depilacją całego brzucha lub też wykonywana w ramach odrębnego zabiegu. Warto zaznaczyć, że czas wykonania sesji depilacji laserem diodowym w tym obszarze jest bardzo krótki, co sprawia, że jest to optymalna metoda na pozbycie się włosków z obszaru białej linii