Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa - koszty ze względu na depilowaną część ciała

4 sierpnia 2023
Depilacja
Spis treści

Depilacja laserowa stała się popularnym rozwiązaniem dla osób poszukujących trwałego usuwania owłosienia. Jest to skuteczna metoda, która zapewnia długotrwałe rezultaty. Jednak przed podjęciem decyzji o zabiegu warto zrozumieć, że koszty depilacji laserowej mogą się różnić w zależności od depilowanej części ciała.

Różne partie ciała mają różne wymagania i potrzeby, co wpływa na koszty zabiegu depilacji laserowej. Ceny mogą się różnić w zależności od wielkości obszaru, gęstości włosów, ilości wymaganych sesji czy np. lokalizacji kliniki.

Koszty depilacji laserowej: Czynniki wpływające na cenę

Depilacja laserowa to popularna metoda usuwania owłosienia, ale koszt zabiegu może się różnić w zależności od wielu czynników. Sprawdź jakich.

 • Obszar do depilacji - cena zabiegu zależy często od rozmiaru obszaru, który ma być poddany depilacji laserowej. Większe partie ciała, takie jak plecy czy nogi, zazwyczaj wymagają większego nakładu czasu i energii, co może wpłynąć na koszt w porównaniu do mniejszych obszarów, takich jak np. wąsik.
 • Typ skóry i kolor włosów - typ skóry i kolor włosów są również istotnymi czynnikami, które wpływają na cenę depilacji laserowej. Osoby o jasnej skórze i ciemnych włosach zazwyczaj osiągają najlepsze rezultaty, ponieważ laser skupia się na ciemnym barwniku włosów na jasnym tle skóry. W przypadku osób o ciemniejszej skórze lub jasnych włosach, zabieg może wymagać specjalistycznych laserów lub większej liczby sesji, co może wpłynąć na koszt.
 • Technologia lasera - kliniki mogą stosować różne technologie laserowe do depilacji. Niektóre technologie są bardziej zaawansowane i skuteczne, co może wpływać na cenę zabiegu. Przy wyborze kliniki warto dowiedzieć się, jakie lasery są używane i jakie są ich efekty.
 • Liczba sesji - depilacja laserowa zazwyczaj wymaga serii sesji, aby osiągnąć trwałe rezultaty. Koszt zabiegu może zależeć od liczby sesji potrzebnych do zakończenia procesu depilacji. Niektóre obszary ciała mogą wymagać mniejszej liczby sesji niż inne, co wpływa na całkowity koszt zabiegu.
 • Lokalizacja i renoma kliniki - ceny depilacji laserowej mogą się różnić w zależności od lokalizacji oraz doświadczenia/renomy kliniki. W większych miastach ceny mogą być wyższe ze względu na wyższe koszty operacyjne.
undefined

Przeczytaj również: Bikini po depilacji laserowej - jak dbać o wrażliwą skórę po zabiegu?

Depilacja laserowa - koszty depilacji konkretnej części ciała

Depilacja laserowa to skuteczna metoda usuwania owłosienia, ale koszty mogą się różnić w zależności od konkretnej części ciała, którą chcesz poddać zabiegowi. 

Wielkość obszaru do depilacji

Koszt zabiegu depilacji laserowej jest często uzależniony od rozmiaru obszaru, który ma być poddany depilacji. Większe partie ciała, takie jak plecy czy nogi, zazwyczaj wymagają przeznaczenia większej ilości czasu, co może wpływać na cenę zabiegu. Natomiast mniejsze obszary, takie jak wąsik czy pachy, mogą być tańsze ze względu na mniejszą powierzchnię do depilacji.

Lokalizacja 

Koszt depilacji laserowej może się różnić w zależności od konkretnej lokalizacji na ciele. Depilacja niektórych obszarów, takich jak twarz, pachy, bikini czy nogi, może mieć różne ceny z powodu różnej ilości zastosowanego czasu oraz trudności wykonania zabiegu na tych obszarach.

Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji konsultować się z profesjonalistą, który oceni Twoje indywidualne potrzeby i przedstawi orientacyjny koszt depilacji laserowej dla konkretnych obszarów ciała. Pamiętaj, że ceny mogą się różnić, a dokładną wycenę można uzyskać tylko po przeprowadzeniu konsultacji z wyspecjalizowanym specjalistą.

Zrozumienie kosztów depilacji laserowej dla różnych obszarów ciała pomoże Ci w planowaniu budżetu i podejmowaniu świadomych decyzji. Bez względu na obszar, który chcesz poddać depilacji laserowej, ważne jest, aby wybrać zaufaną klinikę i doświadczonego specjalistę, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Sprawdź salony Depilacja.pl - to renomowane gabinety, w których pierwsza konsultacja odbywa się zupełnie za darmo i wcale nie zobowiązuje do skorzystania z oferty.

Depilacja laserowa - koszt w salonach Depilacja.pl

Depilacja laserowa różnych partii ciała w salonach Depilacja.pl oferuje różne ceny w zależności od obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi. Oto informacje na temat obecnych cen naszych usług:

 • Ile kosztuje depilacja laserowa nóg: 459 zł (-39%)
 • depilacja laserowa pośladków: 249 zł
 • depilacja laserowa stóp: 129 zł
 • depilacja laserowa ud: 249 zł
 • depilacja laserowa bikini: 249 zł
 • depilacja laserowa łydek: 249 zł
 • ile kosztuje depilacja laserowa miejsc intymnych (bikini głębokie): 299 zł
 • ile kosztuje depilacja laserowa pach - 249 zł
undefined

Przeczytaj również: Czy rodzaj skóry ma wpływ na efektywność depilacji? Porównujemy typy skóry

Ile kosztuje depilacja laserowa całego ciała? Skorzystaj z pakietów w Depilacja.pl!

Depilacja.pl oferuje różne pakiety, które obejmują serię zabiegów depilacji laserowej dla różnych partii ciała. Przykładami są pakiety "Kobieta PREMIUM - CAŁE CIAŁO" oraz "Kobieta KOMFORT - PACHY + BIKINI + ŁYDKI + UDA". Te pakiety zapewniają serię 9 zabiegów dla każdej z określonych partii ciała. Ceny tych pakietów zostały obniżone i oferują znaczące oszczędności w porównaniu do pojedynczych zabiegów. Na przykład cena poprzednia dla pakietu "Kobieta PREMIUM - CAŁE CIAŁO" wynosi 6999 zł, cena pakietu "Kobieta KOMFORT - PACHY + BIKINI + ŁYDKI + UDA" to jedyne 3999 zł. 

Wybierając te pakiety klienci mogą skorzystać z kompleksowej serii zabiegów depilacji laserowej, które zapewniają trwałe i efektywne pozbycie się owłosienia z różnych partii ciała. Dzięki obniżonym cenom w porównaniu do pojedynczych zabiegów, pakiety te stanowią opłacalną opcję dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań depilacyjnych. Oszczędności finansowe, jakie można osiągnąć dzięki tym pakietom, z pewnością przekonają Cię do skorzystania z oferty Depilacja.pl i cieszenia się gładką skórą na dłuższy czas.

Już znasz koszty depilacji laserowej!

Interesuje Cię depilacja laserowa? Ile kosztuje tego typu zabieg? Na pewno nie raz zadałaś sobie takie pytanie. Koszty depilacji laserowej różnią się w zależności od depilowanej części ciała. W przypadku depilacji różnych obszarów, takich jak nogi, pośladki, stopy, uda, bikini, łydki czy bikini głębokie, ceny mogą się różnić ze względu na różnice w rozmiarze obszaru i nakładzie pracy. Dodatkowo inne czynniki, takie jak technologia lasera, liczba sesji oraz renoma i lokalizacja kliniki, mogą również wpływać na ostateczny koszt zabiegu. Ważne jest, aby przed przystąpieniem do depilacji laserowej dokładnie zapoznać się z ofertą salonów, skonsultować się z profesjonalistą i uwzględnić indywidualne preferencje oraz możliwości finansowe. Depilacja laserowa jest inwestycją w długotrwałe i efektywne usuwanie owłosienia, a dobrze przemyślane decyzje pomogą osiągnąć pożądane rezultaty.

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 2
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie
TYLKO TERAZ 20% RABATU NA WSZYSTKIE ZABIEGI depilacji laserowej
KOD RABATOWY przy rezerwacji online

Najnowsze artykuły

Keratyna na włosy - to musisz wiedzieć!
Włosy od zawsze były symbolem urody i zdrowia. Dlatego niezależnie od płci czy wieku, każdy z nas pragnie, aby nasza czu...
Czy wypełnienie bruzd nosowo wargowych jest przeciwwskazanie...
Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, popularnie nazywanych "liniami marionetek", to jedna z popularnych procedur estetycz...
Czy usuwanie tatuażu jest bezpieczne?
Tatuaże są wyjątkowym sposobem na wyrażenie siebie i zachowanie wspomnień, ale czasem życie i preferencje zmieniają się ...

Proponowane zabiegi

TYLKO TERAZ 20% RABATU NA WSZYSTKIE ZABIEGI depilacji laserowej
KOD RABATOWY przy rezerwacji online