Depilacja laserowa dłoni

Depilowanie dłoni laserem to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Nie brakuje osób pragnących trwale pozbyć się włosów z tej części ciała – w końcu ręce są wizytówką człowieka. Poznaj naszą ofertę depilacji laserowej dłoni i ciesz się gładką skórą!

Oszczędzasz 
-40%
699,00 zł
1161 zł

Depilacja laserowa dłoni – kiedy jest potrzebna?

Z depilacji na dłoniach najczęściej korzystają panowie – a dokładniej bruneci i szatyni. Ciemne owłosienie najczęściej jest twardsze i gęstsze od jasnych, dlatego też usuwanie go tradycyjnymi metodami może okazać się czasochłonne i niekomfortowe.

Co więcej, w tym przypadku depilacja laserowa włosów na dłoniach jest zabiegiem zalecanym nie tylko ze względów estetycznych, lecz również higienicznych. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, jak trudno dokładnie wyczyścić zabrudzone ręce po pracy.

Laserowe depilowanie włosów na dłoniach może być porównywane z usuwaniem owłosienia z okolic pach – obie okolice są podobnie ukrwione, a przez to dość tkliwe. Możesz więc spodziewać się pewnego dyskomfortu podczas zabiegu, jednak nie będzie to taki ból jak przy mechanicznym wyrywaniu włosków woskiem czy depilatorem elektrycznym.

Podziel się